top of page
Veterina VetPark
VETERINÁRNÍ ORDINACE STARÁ BOLESLAV
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Adresa

Šarochova 495

Brandýs n.L. Stará Boleslav

250 01

Kontakty

+420 774 803 180

staraboleslav@vetpark.cz 

www.veterina-staraboleslav.cz

www.veterinarni-ordinace-boleslav.com

Ordinační hodiny

po-ne 8:30-12:00 a 14:00-17:00

nejbližší pohotovost pobočka Brandýs

Personál

Veterinární lékař         MVDr. Lenka Duspivová

Veterinární lékař         MVDr. Jana Havelková

Veterinární lékař         MVDr. Dominik Vlach

Veterinární lékař         MVDr. Klára Palicová

Veterinární technik     Věra Vlachová

Informace o pobočce

 

Veterinární ordinace Staré Boleslav se nachází blízko Mariánského náměstí, za historickou branou. Ordinace je určena k základním ošetřením. Chirurgické zákroky zde neprovádíme a řešíme je na pobočce veterinární nemocnice v Brandýse n.L. vzdálené pouhé 2km. Ordinace disponuje čekárnou, ordinací a salonem pro psy. Celková plocha ordinace je 50m2. Střídají se zde dva lékaři a kvalifikovaný technik.

Vybavení pobočky

 

USG, elektrokauter, otoskop, horkovzdušný sterilizátor, vyšetřovací stůl, 2x operační světla, hospitalizační box,  laboratorní mikroskop,  chirurgické instrumentárium Aesculab,  holící strojek,  lineární dávkovač, kardiomonitor, digitální váha pro velká zvířata, digitální váha pro malá zvířata.

Služby poskytované na pobočce

Diagnostika: Usg diagnostika, základní klinická diagnostika.

 

Chirurgie: provádíme základní chirurgické zákroky jako kastrace kočky, kocoura atd.

Ortopedie: provádíme pouze základní vyšetření, nejbližší ortopedické pracoviště najdete na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Neurochirurgie: základní vyšetření, nejbližší neurochirugické pracoviště Brandýs n.L.

Operace cévní: základní ošetření, stavění krvácení, nejbližší pracoviště cévní chirurgie na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Instrumentační metody: odstranění cizích těles z uší otoskopicky, nejbližší pracoviště s širší škálou instrumentačních zákroků na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Zobrazovací metody: USG, RTG, skiaskopie,  endoskopie. Další zobrazovací metody vč. CT na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Stomatologie: Stomatologie záchovná, čištění zubního kamene ultrazvukem, broušení zubu hlodavcům a zajícovcům. Další specializované stomatologické pracoviště s ortodoncií na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Anesteziologie: nitrožilní a nitrosvalová anestezie s monitorováním životních funkcí. Infuzní pumpa, lineární dávkovač, kardiomonitor.

Interní medicína: vyšetření krve, biochemické i hematologické, vyšetření kožních seškrabů, mikrobiologická vyšetření. Testy na infekční onemocnění psů a koček, včetně genetiky. Parvotest, FIV, FIP, FeLV testování. Koprologická vyšetření trávení i parazitologická vyšetření.

Kardiologie: Provádíme pouze základní klinické a USG vyšetření. Nejbližší specializované pracoviště včetně Echokardiografie na pobočce VetPark v Brandýse n.L.

Prevence a reprodukce: očkování, konzultace, prodej antiparazitárních preparátů, stanovení hladiny progesteronu, cytologické stanovení říje, inseminace.

 

Salon pro psy: stříhání, trimování.

bottom of page